Дерев'яна вішалка стійка для одягу колір світле дерево
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одинарна стійка для одягу. Колір світле дерево. Розміри 98*35*165 см. Висота від перекладини до полиці 119 см.
Стійка для одягу виготовлена із дерева. Також є полиця для взуття, сумок чи інших аксесуарів. Дуже гарно та презентабельно виглядає. Легко збирається, зручна у використанні.
Можна використовувати як вдома в гардеробі, так і в магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Стійка |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Комплектація колесами | Немає |
| Кількість полиць | 1 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1650 мм |
- Ціна: 3 100 ₴







